Table Armanda – Brown

(160 customer reviews)

Високо квалитетна луксузна масичка кој ќе го разубавува вашиот дневен простор и ќе плени со луксуз. Масичка со која ќе ги доживеете сите незаборавни кафе моменти со вашето семејство и пријателите. Дизајнирана од врвни италијански дизајнери, а самата масичка е изработена од внимателно избрано дабово дрво со одличен сјај.

  • Димензии: 120 х 70 х 50 cm
  • Материјал на конструкција: Дабово дрво
  • Материјал на плотна: Медијапан
  • Боја: Кафена
SKU: TA-ARMANDA-BROWN Category: Tags: , ,
color

Brown

160 reviews for Table Armanda – Brown

    klxmsddi
    October 7, 2022
Add a review
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *