Chair Sicilija – Blue

ден4,803.75

Високо квалитетна столица, со унукатен дизајн подготвен од врвни италијански дизајнери.  Самиот префинет дизајн ја прави оваа столица да изгледа луксузно. Столица е  обвиткана во луксузна еко прозрачна ткаенина. Ногарите на столицата се изработени од  посебно избрани букови дрва, додека во средишниот дел на столицата се поставени  5 cm. HR пена која нуди удобно и пријатно чувство при седењето. Висината на седиштето е 49 cm.

  • Димензии: 45 х 48 х 91 cm
  • Материјал на конструкција: Буково дрво
  • Материјал на седиште: Еко Штоф
  • Материјал на наслонот: Еко Штоф
  • Боја: Сина
SKU: CH-SICILIJA-BLUE Category: Tags: , ,
color

Gray

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chair Sicilija – Blue”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *