Chair Oslo – White

ден5,355.00

Единечна високо квалитетна  удобна столица, тапацирана во најквалитетна еко ткаенина. Ногарите на столицата се изработени од  цврсто буково дрво, додека во средишниот дел на столицата се поставени  5 cm. HR пена која нуди удобно и пријатно чувство при седењето. Висината на седиштето е 48 cm.

  • Димензии: 47 х 47 х 95 cm
  • Материјал на конструкција: Буково дрво
  • Материјал на седиште: Еко Штоф
  • Материјал на наслонот: Еко Штоф
  • Боја: Бела
SKU: CH-OSLO-WHITE Category: Tags: , ,
color

Gray

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chair Oslo – White”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *