Chair Modena – Yellow

ден4,803.75

Високо квалитетна модерна столица, која нуди вистинско уживање.  Тапацирана во квалитетна еко ткаенина. Ногарите на столицата се изработени од  цврсто буково дрво, додека во средишниот дел на столицата се поставени  5 cm. HR пена за голема удобност при самото седење. Висината на седиштето е 48 cm.

  • Димензии: 45 х 48 х 91 cm
  • Материјал на конструкција: Буково дрво
  • Материјал на седиште: Еко Штоф
  • Материјал на наслонот: Еко Штоф
  • Боја: Жолта
SKU: CH-MODENA-YELLOW Category: Tags: , ,
color

Gray

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chair Modena – Yellow”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *