Chair Cavalo – Blue

ден7,927.50

Единечна високо квалитетна  удобна столица, тапацирана во најквалитетна еко ткаенина. Ногарите на столицата се изработени од  цврсто буково дрво, додека во средишниот дел на столицата се поставени  5 cm. HR пена која нуди удобно и пријатно чувство при седењето. Висината на седиштето е 48 cm.

  • Димензии: 47 х 47 х 95 cm
  • Материјал на конструкција: Буково дрво
  • Материјал на седиште: Еко Штоф
  • Материјал на наслонот: Еко Штоф
  • Боја: Сина
SKU: CH-CAVALO-BLUE-1 Category: Tags: , ,
color

Gray

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chair Cavalo – Blue”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *