Chair Alisa – White

ден4,725.00

Високо квалитетна луксузна столица, тапацирана во квалитетна еко ткаенина. Ногарите на столицата се изработени од  цврсто буково дрво, додека во средишниот дел на столицата се поставени  5 cm. HR пена која нуди удобно и пријатно чувство при седење. Висината на седиштето е 48 cm.

  • Димензии: 47 х 48 х 87 cm
  • Материјал на конструкција: Буково дрво
  • Материјал на седиште: Еко Штоф
  • Материјал на наслонот: Еко Штоф
  • Боја: Бела
SKU: CH-ALISA-WHITE Category: Tags: , ,
color

White

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chair Alisa – White”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *