Ava

ден0.00

Високо квалитетна маса со уникатен италијански дизајн, дизајниран од италијански дизајнери. Маса која изобилува со луксуз и го прави вашиот дом уникатен и во тренд.  Ногарките се изработени од внимателно избрано дабово дрво кој и дава дополнителна цврстина  на самата маса.  Масата има димензии 160 х 90 х 78 cm. и има можност за продолжување.

  • Димензии: 160 х 90 х 78 cm
  • Материјал на конструкција: Дабово дрво
  • Материјал на плотна: Медијапан
  • Боја: Бела

 

Category:
Weight 60 kg
Dimensions 1600 × 900 × 780 cm