Chair Sicilija – Blue

ден4,803.75

(31 customer reviews)

Високо квалитетна столица, со унукатен дизајн подготвен од врвни италијански дизајнери.  Самиот префинет дизајн ја прави оваа столица да изгледа луксузно. Столица е  обвиткана во луксузна еко прозрачна ткаенина. Ногарите на столицата се изработени од  посебно избрани букови дрва, додека во средишниот дел на столицата се поставени  5 cm. HR пена која нуди удобно и пријатно чувство при седењето. Висината на седиштето е 49 cm.

 • Димензии: 45 х 48 х 91 cm
 • Материјал на конструкција: Буково дрво
 • Материјал на седиште: Еко Штоф
 • Материјал на наслонот: Еко Штоф
 • Боја: Сина
SKU: CH-SICILIJA-BLUE Category: Tags: , ,
color

Gray

31 reviews for Chair Sicilija – Blue

  withdrawal symptoms of plaquenil
  септември 20, 2021
  Cialis generico andorra
  Zithromax
  септември 20, 2021
  Pastillas Para Ereccion
  Emporcepe
  септември 20, 2021
  Https://buylasixshop.com/ - Lasix
  beidlybep
  септември 18, 2021
  Http://buyplaquenilcv.com/ - does plaquenil cause weight gain
  Glambgoob
  септември 18, 2021
  CiniStoob
  септември 17, 2021
  advardisk
  септември 16, 2021
  meerceree
  септември 15, 2021
  Http://buyzithromaxinf.com/ - zithromax chlamydia dose
  meerceree
  септември 15, 2021
  Http://buyzithromaxinf.com/ - buy zithromax cheap
  priligy medicine
  септември 15, 2021
  Order Canada Amoxicillin 500mg Capsule
  lasix over the counter
  септември 14, 2021
  Viagra Zihuatanejo
  Stromectol
  септември 11, 2021
  Online Viagra Erfahrung
  alurlenry
  септември 11, 2021
  cialis online prescription
  септември 11, 2021
  Order Metformin Online
  Bommesk
  септември 10, 2021
  euroche
  септември 8, 2021
  Https://buystromectolon.com/ - ivermectin dosage for humans
  alurlenry
  септември 8, 2021
  Propecia
  септември 7, 2021
  Viagra 100mg Prix Pharmacie
  Diennaken
  септември 7, 2021
  Http://buytadalafshop.com/ - Cialis
  Cialis
  септември 6, 2021
  Discount Pharmacy Pill
  euroche
  септември 6, 2021
  Http://buystromectolon.com/ - Stromectol
  Propecia
  септември 6, 2021
  Levitra Generika 10mg Rezeptfrei
  Failita
  септември 6, 2021
  CodahooTh
  септември 4, 2021
  Http://buysildenshop.com/ - Viagra
  Viagra
  септември 1, 2021
  Cephalexin Tinea Fungus
  Aspendy
  август 31, 2021
  CodahooTh
  август 31, 2021
  Https://buysildenshop.com/ - Viagra
  Unlarabat
  август 28, 2021
  Http://buypropeciaon.com/ - propecia prescription
  Aspendy
  август 28, 2021
  Unlarabat
  август 28, 2021
  Https://buypropeciaon.com/ - Propecia
  Viagra
  август 26, 2021
  Cialis directions
Add a review
Review now to get coupon!

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *