Chair Malibu – Blue

ден4,751.25

(46 customer reviews)

Високо квалитетна луксузна столица, со унукатен дизајн подготвен од врвни италијански дизајнери. Самата столица нуди врвна удобност и комфорт при седењето.  Столицата е обвиткана со прозрачна еко ткаенина. Ногарите на столицата се изработени од  посебно избрани букови дрва, додека во средишниот дел на столицата се поставени  5 cm. HR пена која нуди удобно и пријатно чувство при седењето. Висината на седиштето е 49 cm.

 • Димензии: 45 х 48 х 91 cm
 • Материјал на конструкција: Буково дрво
 • Материјал на седиште: Еко Штоф
 • Материјал на наслонот: Еко Штоф
 • Боја: Сина

Out of stock

SKU: CH-MALIBU-BLUE Category: Tags: , ,
color

Gray

46 reviews for Chair Malibu – Blue

  Toteletly
  октомври 10, 2021
  short-term prednisone side effects
  октомври 5, 2021
  Amoxicillin Tr K Clv
  Toteletly
  октомври 4, 2021
  folleyked
  октомври 2, 2021
  Http://prednisonebuyon.com/ - what is prednisolone used for
  Prednisone
  октомври 2, 2021
  Medicament Propecia
  folleyked
  септември 30, 2021
  Http://prednisonebuyon.com/ - Prednisone
  meakart
  септември 25, 2021
  advardisk
  септември 24, 2021
  Glambgoob
  септември 24, 2021
  advardisk
  септември 23, 2021
  half life of plaquenil
  септември 23, 2021
  Balding Propecia
  Lasix
  септември 20, 2021
  Cialis prix au maroc
  Emporcepe
  септември 19, 2021
  Http://buylasixshop.com/ - torsemide to furosemide conversion
  Zithromax
  септември 19, 2021
  Comprare Viagra Generico
  Emporcepe
  септември 19, 2021
  Https://buylasixshop.com/ - Lasix
  beidlybep
  септември 18, 2021
  Http://buyplaquenilcv.com/ - plaquenil alcohol
  meakart
  септември 18, 2021
  Lasix
  септември 18, 2021
  Cephalexin Parvo Dog
  intoWlY
  септември 17, 2021
  Https://buypriligyhop.com/ - priligy review members
  CiniStoob
  септември 17, 2021
  meerceree
  септември 17, 2021
  Http://buyzithromaxinf.com/ - what is zithromax
  Glambgoob
  септември 16, 2021
  intoWlY
  септември 16, 2021
  Https://buypriligyhop.com/ - Priligy
  Zithromax
  септември 16, 2021
  Cialis For Sale Australia
  beidlybep
  септември 15, 2021
  Https://buyplaquenilcv.com/ - plaquenil sulfate
  meerceree
  септември 14, 2021
  Http://buyzithromaxinf.com/ - buy zithromax online no prescription
  ivermectin for scabies
  септември 12, 2021
  500 Mg Cephalexin Capsules
  Bommesk
  септември 10, 2021
  alurlenry
  септември 10, 2021
  Stromectol
  септември 10, 2021
  Kamagra PiРів„–
  Cialis
  септември 10, 2021
  Wolfe Brand Erectile Drug
  cialis without prescription
  септември 7, 2021
  Buy Genuine Levitra
  Aspendy
  септември 6, 2021
  Aspendy
  септември 6, 2021
  Failita
  септември 6, 2021
  Propecia
  септември 5, 2021
  Propecia Online Rx
  alurlenry
  август 31, 2021
  cheapest place to buy viagra
  август 31, 2021
  2 Day Shipping On Viagra
  CodahooTh
  август 30, 2021
  Https://buysildenshop.com/ - viagra liver disease
  Unlarabat
  август 30, 2021
  Http://buypropeciaon.com/ - propecia dosage
  CodahooTh
  август 30, 2021
  Https://buysildenshop.com/ - Viagra
  Bommesk
  август 29, 2021
  buying cheap viagra
  август 29, 2021
  Viagra Kaufen Gute Frage
  Propecia
  август 29, 2021
  Cialis lo venden sin receta
  Diennaken
  август 28, 2021
  Http://buytadalafshop.com/ - Cialis
  Unlarabat
  август 27, 2021
  Http://buypropeciaon.com/ - Propecia
Add a review
Review now to get coupon!

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *