• Chair Omega – Blue

  ден4,751.25
  Единечна високо квалитетна  удобна столица, тапацирана во најквалитетна еко ткаенина. Ногарите на столицата се изработени од  цврсто буково дрво, додека во средишниот дел на столицата се поставени  5 cm. HR пена која нуди удобно и…
 • Chair Omega – Gray

  ден4,751.25
  Единечна високо квалитетна  удобна столица, тапацирана во најквалитетна еко ткаенина. Ногарите на столицата се изработени од  цврсто буково дрво, додека во средишниот дел на столицата се поставени  5 cm. HR пена која нуди удобно и…
 • Chair Omega Bussines – Gray

  ден7,927.50
  Единечна високо квалитетна  удобна столица, направена за бизнисмени со стил.  Столицата е обвиткана во најквалитетна еко прозрачна ткаенина. Ногарите на столицата се изработени од  внимателно избрано буково дрво, додека во средишниот дел на столицата се…
 • Cheepy

  ден30,712.50
  Високо квалитетна маса со уникатен италијански дизајн, дизајниран од италијански дизајнери. Маса која изобилува со луксуз и го прави вашиот дом уникатен и во тренд.  Ногарките се изработени од внимателно избрано дабово дрво кој и…
 • Table Omega – White

  ден14,647.50
  Високо квалитетна овална масичка кој ќе го разубавува вашиот дневен простор и ќе плени со луксуз. Масичка со која ќе ги доживеете сите незаборавни кафе моменти со вашето семејство и пријателите. Дизајнирана од врвни италијански…